Sassy Attila (1880-1967): Lucifer. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 22,5×17 cm / Attila Sassy (1880-1967): Devil. Pastell on paper, signed. Framed with glass. 22,5x17 cm