10001. 385. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF
29
0 HUF
Rézkarcok a magyar vegyiparról. 15db aláírt, eredeti rézkarc mappába fűzve, 28,5x39cm Csurgói, Gyulai Líviusz. Kondor Lajos, Élesdy, Rozanits, Kaszás, stb műveivel. Egészvászon mappában
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras