10301. 385. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Püspöky István (1950-2018). Hommage a Bartók, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat (próba VI). Üvegezett fa keretben, 30x22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf