Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, lap tetejé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Prihoda-Istvan-1891-1956-Jezus-Rezkarc-papir-jelzett-lap-tetejen-es-szelen-szakadass~II2235843
2235843
10299
385
Beschreibung: Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, lap tetején és szélén szakadással, törésnyomokkal, 30×24 cm
: kozár_edit