Nemec József (?-): Deindoli szőlőkben, 1955 (Pécs). Akvarell, ceruza,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Nemec-Jozsef-Deindoli-szolokben-1955-Pecs-Akvarell-ceruza-papir-Jelzett-Uvegezet~II2281773
2281773
10270
385
Beschreibung: Nemec József (?-): Deindoli szőlőkben, 1955 (Pécs). Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 20x28 cm
: pelikán_kristóf