Nagy Árpád "Pika" (1950-): Fény az éjszakában. Olaj, karton, jelzett é... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Nagy-Arpad-Pika-1950-Feny-az-ejszakaban-Olaj-karton-jelzett-es-datalt-Pika-NA-92~II2198411
2198411
10263
385
65000
Rufpreis:
65 000 HUF 175,68 EUR , 191,18 USD
Beschreibung: Nagy Árpád "Pika" (1950-): Fény az éjszakában. Olaj, karton, jelzett és datált (Pika NÁ 92). Üvegezett keretben. 50x70 cm.
: kozár_edit