65 000 HUF
175,68 EUR, 191,18 USD
Miháltz Pál (1899-1988): Fénylő ég, 1958. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldali címke szerint kiállítva: Ernst Múzeum, 1959. XI., kat. sz. 106, valamint Képzőművészeti Alap zsűri címkével. Üvegezett fa keretben. 49×64 cm