Lunyák Ottó (?-?): Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Lunyak-Otto-Teli-taj-Olaj-vaszon-Jelzett-Dekorativ-kisse-serult-historizalo-s~II2282263
2282263
10228
385
11000
Beschreibung: Lunyák Ottó (?-?): Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült historizáló stílusú fa keretben. 74,5x100 cm
: pelikán_kristóf