10223. 385. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Lóránt János Demeter (1938): Emberek - állatok. Rézkarc, merített papír, jelzett, művészpéldány E/A XIX/XX. Üvegezett fa keretben, 19,5x28,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit