10163. 385. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF
0 HUF
Jaksa István (1894-1982): Kirándulók, 1933. Olaj, karton, jelzett és datált. Hátoldalán ceruzás vázlattal. Üvegezett fa keretben, 38,5x28,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf