Hende Vince (1892-1957): Hévizi park. Akvarell, papír, jelzett, üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Hende-Vince-1892-1957-Hevizi-park-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-25C39732-cm~II2237929
2237929
10152
385
Beschreibung: Hende Vince (1892-1957): Hévizi park. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm