Gácsi Mihály (1926-1987): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Gacsi-Mihaly-1926-1987-Falu-Rezkarc-papir-jelzett-kisse-foltos-29-5C39739-cm~II2302338
2302338
10125
385
Beschreibung: Gácsi Mihály (1926-1987): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 29,5×39 cm
: nagy_andras