28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Diener Dénes Rudolf (1889-1956): Férfi portré. Kréta, papír, lap felső része kissé sérült, lap alsó része kissé foltos. Jelzett és datált: Diener Dénes Paris 928. Autográf ajándékozási sorokkal: Reiz (?) Jóska barátomnak szeretettel. Üvegezett fa keretben, 62×46,5 cm