Csáky Lajos (1950-): Köd a Tiszán. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Csaky-Lajos-1950-Kod-a-Tiszan-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-autograf-felirattal-es-b~II2301326
2301326
10059
385
17000
Beschreibung: Csáky Lajos (1950-): Köd a Tiszán. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és bírálóbizottsági jeggyel. Fa keretben, 40×70 cm
: pelikán_kristóf