Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán töredékes Műcsarnok kiállítási raglappal. Dekoratív, bal alsó sarkában kissé sérült fa keretben. 78,5×60 cm