Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

Szabó Tamás (1952-): Balázs János (1905-1977) festőművész konyhája, 1969. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. Fa keretben, 61x50 cm.
10349.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Szabó Tamás (1952-): Hátakt. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett dekoratív fa keretben, 34x26 cm
10350.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
30
Szabó Tamás (1952-): Így térnek meg.... (1981). Mezzotinto, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII. Üvegezett fa keretben, 29x25 cm
10351.

Rufpreis:
4 000 HUF
10352.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
10353.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
10354.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
10355.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
G. Szántó András (?-2002): A Rab Ráby tér kútja (Szentendre). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal- 60x45 cm
10356.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Szántó Lukács (1953-): Kettesben. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fa keretben. 30x40 cm
10357.

Rufpreis:
8 000 HUF
Szász Endre (1926-2003): Női alak. Tus, papír, jelzett. 27x20 cm
10358.

Rufpreis:
6 000 HUF
Szász Endre (1926-2003): Alak. Tus, akvarell, papír, jelzett. 18x11 cm
10359.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Ceruza, papír, jelzett. Felső része papírra kasírozva. Foltos. 15x14 cm
10360.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF