Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 36

Ex libris Mireisz Sándor, fametszet, papír, 11×4,5 cm
10748.

Rufpreis:
1 400 HUF
Haranghy Jenő (1894-1951): Sokszorosító ipar, fametszet, papír, jelzett a metszeten,14×9,5 cm
10749.

Rufpreis:
1 400 HUF
Révész Kornél (1885-1944): Most itt lakom, ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 10×5,5 cm
10750.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ex libris Dr. Kováts Ákos, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 10×7,5 cm
10751.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ex libris Révész Jenő, klisé, papír, 11×13 cm
10752.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ex libris Zoltán de Szávoszt, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 13×9 cm
10753.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ex libris Dr. Lustig István, linó, papír, 14×8 cm
10754.

Rufpreis:
1 400 HUF
Szigeti István érmészeti kutató, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 15×10,5 cm
10755.

Rufpreis:
1 400 HUF
Költözés, klisé, papír, jelzés nélkül, 14×10,5 cm
10756.

Rufpreis:
1 400 HUF
Sulyok Gabriella (1939-): Írás-kép, 1987. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. X/XV. 8,5×7,5 cm
10757.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. med. Emil I. Bologa, Brassó (Brasov, Kronstadt) ex libris gyűjteménye, különféle technikák és alkotók, vászonkötésű mappa nem bekötött lapjaira ragasztva vagy lazán berakva. Többek közt magyar és román alkotók art deco, modern és konstruktivista stílusú munkái, három grafikán MT jelzéssel, egyik ifj. Mattis-Teutsch János (1913-1989) műve: Ex libris dr. med. Emil I. Bologa, klisényomat, papír, 8x6 cm, reprodukálva egy a tételhez tartozó kiállítási katalógusban (A II-a expozitie de ex-libris, Brasov, 1973).További másik kettő ifj. v. id. Mattis-Teutsch János munkája? További alkotó: Hübner Károly (1902-1985) több ex-librise. Össz. 23 db ex libris és egyedi rajzolt ex libris-terv. Hozzá tartozik Helfried Weiss grafikus kettő darab kiállítási katalógusa és Andruskó Károly Ex libirs geographicis nyomtatványa grafikáival. Érdekes, egyedi összeállítás!
10758.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
16
In Memoriam Korda Béla és K. Kollmann Jenő mappa, a két művész munkáival, 31 db ex librisszel és kisgrafikával, különféle technikák, vászonkötésű harántalakú mappa lapjaira ragasztva, mappa borítóján 15. Mednarodni Ekslibris Kongres 19-22.9.1974 Bled-Slovenika, Jugoslavija felirattal, borító belsején Kovács József, Pécs tulajdonosi bélyegzővel és beragasztott címkével, akinek néhány a mappában található alkotás készült
10759.

Rufpreis:
2 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF