Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 64

15612.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Radó Oszkár, Sivó Róbert: Kincsem, Aranyos, Imperial és a többiek... A lovassport krónikája. Bp., 1966, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kopott, koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15613.

Rufpreis:
1 000 HUF
15614.

Rufpreis:
1 000 HUF
1948 Büszkeségünk a Népstadion. A megnyitó ünnepség műsora. Bp., Vörös Csillag-ny., a hátsó borítón szakadással, 24+6 p. Benne fekete-fehér fotókkal, közte a lapátoló Puskás és Kocsis fotójával a Népstadion építésénél.
15615.

Rufpreis:
1 000 HUF
18
Szőke Pál: 100 éves a magyar tenisz. Bp.,1980., OTSH Gazdasági Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 2200 példányban. A szerző által dedikált.
15616.

Rufpreis:
1 400 HUF
Mihail Botvinnik: 100 válogatott játszma. Bp.,1982, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
15617.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sz. Bozsik Nóra - Várady Jenő: Lovasélet Magyarországon. Bp., 1976, IPV. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.  Az egyik szerző, Sz. Bozsik Nóra Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló rajzos dedikációval. Dienes (Frakk) Pistának, a jó - azaz lóbarátnak szeretettel.
15618.

Sz. Bozsik Nóra - Várady Jenő: Lovasélet Magyarországon. Bp., 1976, IPV. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Az egyik szerző, Sz. Bozsik Nóra Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló rajzos dedikációval. "Dienes (Frakk) Pistának, a jó - azaz lóbarátnak szeretettel."

Rufpreis:
800 HUF
Portisch Lajos-Sárközy Balázs: 600 végjáték. Bp.,1973,Sport. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
15619.

Rufpreis:
2 000 HUF
Galla Ferenc - Horváth István: Judo övvzsgák. 2. javított, bővített kiadás. Bp., 1982, Sport. Kiadói kartonált papírkötésben.
15620.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kurt Diemberger: Titokzatos nagy csúcsokon. (Imaka.) Ford.: Görgényi Andrásné. Bp., 1973., Gondolat. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15621.

Kurt Diemberger: Titokzatos nagy csúcsokon. ("Imaka".) Ford.: Görgényi Andrásné. Bp., 1973., Gondolat. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dr. Linder László: Sakkmezők népe közt. Dr. Linder László válogatott feladványai korunk feladványirodalmának tükrében. Kecskemét, 1947, Magyar Sakkvilág kiadása. Papírkötésben, kissé megfakult lapokkal, sérült gerinccel.
15622.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1900 Házi és szertornázás. Utasítás testedzésre és tornázásra. Közhasznu Könyvtár 23. sz. Bp., én., Pfeifer Manó, 30+2 p. Kiadói foltos papírkötés.
15623.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF