15613.
385. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
Radó Oszkár, Sivó Róbert: Kincsem, Aranyos, Imperial és a többiek... A lovassport krónikája. Bp., 1966, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kopott, koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.