Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. For... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000035/Gosta-Montell-Mongol-pusztakon-keresztul-Sven-Hedin-eloszavaval-Forditotta-Halasz-Gyula-I~II2271420
2271420
15099
385
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp.,1938, Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.
: ra