Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Egészvászon kötésben, kopottas papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.