17199.
385. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
Behyna Miklós: Az akvárium. ElÅ‘világa, berendezése és gondozása. Bp., 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat. Második, bÅ‘vÃtett és átdolgozott kiadás, 211+54 t.( két szÃnes táblával, a többi fekete-fehér.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, sérült gerinccel és kötéssel.