Ajtay Endre et al: A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Bp., é. n., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Számos érdekes képpel és írással. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal