Peszach törvényei. Ford. és magyarázó jegyzetekkel ellátta: Klein Jenő, rabbi, fővárosi vallástanár. Bp., én.,(1927),Katzburg, 66+4 p. Magyar és héber nyelven. Aranyozott egészvászon-kötés,