Grosz Ernő-Mannheim Mór: Héber-magyar szótár/Rövid héber nyelvtan. Ragozási táblákkal és szótárhasználati utasításokkal. Debrecen, 1935, Aczél Antiquárium-Herskovics és Deutsch, 639+44 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben,