Szécsi Zsigmond: Az erdőhasználattan kézikönyve. Az Orsz. Erdészeti Egyesület Deák Ferencz alapítványából 100 arannyal jutalmazott munka. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1894, Országos Erdészeti Egyesület. Átkötött félvászon-kötés. Gerincen kis sérülés.