Kosáry Domokos: Művelődés a XVIII. századi Magyarországon. Bp.,1980, A... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000038/Kosary-Domokos-Muvelodes-a-XVIII-szazadi-Magyarorszagon-Bp-1980-Akademiai-Kiado-Kiado~II2219683
2219683
15708
385
Books: History
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Kosáry Domokos: Művelődés a XVIII. századi Magyarországon. Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
: kozár_edit