Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp.,[1944], Anonymus, 189+2 p. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. A szerző, Koroda Miklós (1909-1978) által dedikált.