A hírszerzés és kémkedés története I-II. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, karcos borítóval. A III. kötet hiányzik a sorozatból.