Štefan Holčík. Tabak pfeifen. Bratislava/Pozsony, 1984, Tatran. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.