Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 313

Fekete István: Kele. Bp., 1961, Magvető. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval. Kopott szakadt védőborítóval, helyenként foltos lapokkal, de egyébként jó állapotban.
17492.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fekete István: Ködös utak. Válogatott elbeszélések és kisregények. Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17493.

Rufpreis:
1 200 HUF
34
Fekete István: Ballagó idő. Bp., 1974, Móra Ferenc. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17494.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Pekár Gyula: A liliomos asszony. Bp., 1923, Singer és Wolfner. Második kiadás. A szerző által dedikált! Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és hátsó felén kissé sérült borítóval.
17495.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Balázs Fecó: Új évszakok. Fábián L. Gyula interjúkötete. Bp., 2005, Marosi-Print Kft. 2., bővített kiadás. Kiadói papírkötés. A művész, Balázs Fecó (1951-2020) Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas énekes, zenész, zeneszerző által dedikált.
17496.

Rufpreis:
2 400 HUF
22
Csoóri Sándor: Felröppen a madár. Bp.,1954.,Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Csoóri Sándor első megjelent műve. Kiadói papírkötés, sérülésekkel
17497.

Rufpreis:
1 000 HUF
14
Krúdy Gyula: Mákvirágok kertje. Elbeszélések. Fehér könyvek. Bp., 1914, Franklin, 240+1 p. Első kiadás! Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötésben, az elülső szennylap hiányzik, a gerincen egészen apró kopásnyomokkal, összességében szép állapotban.
17498.

Rufpreis:
2 000 HUF
15
Veres Péter: Szocializmus, nacionalizmus. Bp., 1939, Mefhosz,(Kir. M. Egyetemi-ny.), 250 p. Első kiadás. Kiadó kopott aranyozott egészvászon-kötés. A szerző, Veres Péter (1897-1970) által dedikált példány.
17499.

Rufpreis:
3 000 HUF
Veres Péter: Húsz év. Válogatott írások gyűjteménye. - - születésének 50. évfordulója kiadott könyv. Összeál.: Gombos Imre, Ohati Nagy László. Bp.,1947,Misztófalusi, (Kulcsár Andor-ny.), 1 t+307+5 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 3000 példányban, amelyből 150 számozott. Számozott (150/123.) példány. A szerző, Veres Péter (1897-1970) által aláírt példány.
17500.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kalló Ferenc: Itt a piros hol a piros? Köpeczi -Boócz István rajzaival. Bp., é.n., Magyar Könyvbarátok. Szerző által dedikált. Kiadói egészvászon kötésben.
17501.

Rufpreis:
3 000 HUF
Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Bp., é.n. (1939), Nyugat, 262+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, jó állapotban.
17502.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fekete István 2 műve:Tüskevár, Ballagó Idő, Bp, 1976, Móra Tizennegyedik és harmadik kiadás. Papírkötés,
17503.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF