17498.
385. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
15
Krúdy Gyula: Mákvirágok kertje. Elbeszélések. Fehér könyvek. Bp., 1914, Franklin, 240+1 p. Első kiadás! Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötésben, az elülső szennylap hiányzik, a gerincen egészen apró kopásnyomokkal, összességében szép állapotban.