17483.
385. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
[Verdion, Otto Bernhard (1719-1800)] Róbert Péter született anglus élete és különös történetei, ... Ford.: Sz. Szentiványi László. Pozsony-Pest, 1806, Füskúti Landerer Mihály, 1 t.+315+3 p. Második kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötés, restaurált címképpel, címlappal és lapokkal, egy lapon lyukkal, foltos. Ritka!