Tamási Áron: Bölcső és Bagoly. Regényes életrajz. Hn., 1953, Szépirodalmi. Félvászon kötésben, kissé foltos, kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. Volt könyvtári példány. Megjelent 5000 példányban.