Márai Sándor: Műsoron kívül. Bp.,(1931),Pantheon, (Bíró-ny.), 263+1 p.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000052/Marai-Sandor-Musoron-kivul-Bp-1931-Pantheon-Biro-ny-263plus1-p-Kiadoi-aranyozott-egC3~II2253170
2253170
17485
385
Beschreibung: Márai Sándor: Műsoron kívül. Bp.,(1931),Pantheon, (Bíró-ny.), 263+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Első kiadás!
: sza