Farkas Elek: Legujabb és legtömöttebb magyar-német és német-magyar szó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000052/Farkas-Elek-Legujabb-es-legtomottebb-magyar-nemet-es-nemet-magyar-szokonyv-Pest-1848-Hec~II2297529
2297529
17527
385
Beschreibung: Farkas Elek: Legujabb és legtömöttebb magyar-német és német-magyar szókönyv. Pest, 1848, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
: karap_norbert