Zsolnay porcelán bögre Harkányfürdő mintával, matricás, jelzett, apró... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Zsolnay-porcelan-bogre-Harkanyfurdo-mintaval-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-m-9-5-cm~II2258135
2258135
11207
384
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Zsolnay porcelán bögre Harkányfürdő mintával, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9,5 cm
: karap_norbert