Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Rosenthal-viragmintas-porcelan-vaza-matricas-jelzett-kopasokkal-kis-lepattanassal-m-14-~II2269028
2269028
11249
384
2200
Rufpreis:
2 200 HUF 5,95 EUR , 6,47 USD
Beschreibung: Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, kis lepattanással, m: 14,5 cm
: karap_norbert