11259. 384. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Meisseni porcelán csésze aljjal és tálkával, máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásokkal, csésze m: 7 cm, d: 9,5 cm, alj: 15,5 cm, tál: 14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert