Kőbányai porcelán lány galambbal, kézzel festett, jelzett, kis kopássa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Kobanyai-porcelan-lany-galambbal-kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal-m-14-cm~II2291221
2291221
11246
384
Beschreibung: Kőbányai porcelán lány galambbal, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
: karap_norbert