Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomok... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Herendi-porcelan-Ludas-Matyi-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-20-cm-h-25-cm~II2288331
2288331
11119
384
Beschreibung: Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm, h: 25 cm
: karap_norbert