11308. 384. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 200 HUF
0 HUF
Apulumi porcelán kávéskészlet, matricás, jelzett, 1 db kiöntő, 1 db cukortartó, 12 db csésze, 12 db csészealj, kis kopásokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf