Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 296

Asszonyi Tamás (1942-) ~1985. Szentendre Br emlékérem (32mm) T:2 lyukasztott
31071.

Asszonyi Tamás (1942-) ~1985. "Szentendre" Br emlékérem (32mm) T:2 lyukasztott

Rufpreis:
1 400 HUF
Asszonyi Tamás (1942-) DN 1 Mani / Szentendre Br emlékérem (20mm) T:2
31072.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "1 Mani / Szentendre" Br emlékérem (20mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
Bacsi István (1948-2002) DN Marx Károly 1818-1883 Br emlékplakett (118mm) T:2
31073.

Bacsi István (1948-2002) DN "Marx Károly 1818-1883" Br emlékplakett (118mm) T:2

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Bartos Endre (1930-2006) DN Georges Lacombe 1868-1916 Br emlékplakett (112mm) T:2 patina
31074.

Bartos Endre (1930-2006) DN "Georges Lacombe 1868-1916" Br emlékplakett (112mm) T:2 patina

Rufpreis:
5 000 HUF
Beck András (1911-1985) 1937. A Magyar Kereskedelmi Csarnok báró Madarassy Beck Gyula Dr-nak 20 éves elnöksége alkalmából Br emlékérem (68mm) T:2
31075.

Beck András (1911-1985) 1937. "A Magyar Kereskedelmi Csarnok báró Madarassy Beck Gyula Dr-nak 20 éves elnöksége alkalmából" Br emlékérem (68mm) T:2

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Beck András (1911-1985) 1989. Nagy Imre öntött Br plakett, hátoldalán 1958 Június 16. 1989 gravírozva, eredeti dísztokban (70x66mm) T:2
31076.

Beck András (1911-1985) 1989. "Nagy Imre" öntött Br plakett, hátoldalán "1958 Június 16. 1989" gravírozva, eredeti dísztokban (70x66mm) T:2

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Beck András (1911-1985) DN Bársony Tivadar Br plakett, a Zsidó Kórház főradiológusáról (~93mm) T:2 HP II: 92.
31077.

Beck András (1911-1985) DN "Bársony Tivadar" Br plakett, a Zsidó Kórház főradiológusáról (~93mm) T:2 HP II: 92.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KÖZREMŰKÖDŐK ÉRME - Szmetanay Ágostonnak Budapest Br emlékérem (60mm) T:1-  HP.: 754
31078.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KÖZREMŰKÖDŐK ÉRME - Szmetanay Ágostonnak Budapest " Br emlékérem (60mm) T:1- HP.: 754

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. Samassa József egri érsek pappá szentelésének 50. jubileuma Br emlékérem (56mm) T:2 ph. Hungary 1902. 50th Jubilee medallion of archbishop Samassa from Eger Br commemorative medallion. Sign.: Beck Ö. Fülöp (56mm) C:XF edge error HP 804.
31079.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. "Samassa József egri érsek pappá szentelésének 50. jubileuma" Br emlékérem (56mm) T:2 ph. Hungary 1902. "50th Jubilee medallion of archbishop Samassa from Eger" Br commemorative medallion. Sign.: Beck Ö. Fülöp (56mm) C:XF edge error HP 804.

Rufpreis:
4 000 HUF
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- ph. Hungary ~1908. MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes) one-sided Br commemorative medallion. Sign: Fülöp Ö. Beck (60mm) C:AU ph.
31080.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- ph. Hungary ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes)" one-sided Br commemorative medallion. Sign: Fülöp Ö. Beck (60mm) C:AU ph.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1908. Matlekovits Sándor  - Nagyérdemű elnökének 40 éves tagsága emlékére - Az Országos Iparegyesület fém plakett (48x80mm) T:2
31081.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1908. "Matlekovits Sándor - Nagyérdemű elnökének 40 éves tagsága emlékére - Az Országos Iparegyesület" fém plakett (48x80mm) T:2

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért Br emlékérem (60mm) T:2 Hungary 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Always For The Public Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm) C:XF TP 141.
31082.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért" Br emlékérem (60mm) T:2 Hungary 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Always For The Public" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm) C:XF TP 141.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF