Kalmár Márton (1946-) 1989. "Hetényi Géza 1894-1959 - Magyar Gasztroen... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Numismatik/Ungarische-Arztliche-Medaillen-und-Plaketten~1500009/Kalmar-Marton-1946-1989-Hetenyi-Geza-1894-1959-Magyar-Gasztroenterologiai-Tarsasag-eg~II2244910
2244910
30993
384
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Beschreibung: Kalmár Márton (1946-) 1989. "Hetényi Géza 1894-1959 - Magyar Gasztroenterológiai Társaság" egyoldalas, öntött Br emlékérem (368,44g/102mm) T:1- patina / Hungary 1989. "Géza Hetényi 1894-1959 - Hungarian Society of Gastroenterology" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Márton Kalmár (368,44g/102mm) C:AU patina
CS 209.
: tánczos_gábor