Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 84

Exner Károly (1850-1919) ~1900. Jelzetlen Ag? korcsolyázó sportérem füllel, szalag nélkül, S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel (17,68g/36mm) T:2
31389.

Exner Károly (1850-1919) ~1900. Jelzetlen Ag? korcsolyázó sportérem füllel, szalag nélkül, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (17,68g/36mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1900. Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869 / Nemzetközi Verseny jelzetlen Ag sportérem füllel, szalag nélkül (25,04g/35mm) T:2 kis patina
31390.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1900. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869 / Nemzetközi Verseny" jelzetlen Ag sportérem füllel, szalag nélkül (25,04g/35mm) T:2 kis patina

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1902. FELSŐ-LÖVŐI ÁG. EV. TANINTÉZETEK / TORNA VERSENY 1902 Br sport emlékérem füllel (29mm) T:1- ph.
31391.

1902. "FELSŐ-LÖVŐI ÁG. EV. TANINTÉZETEK / TORNA VERSENY 1902" Br sport emlékérem füllel (29mm) T:1- ph.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ripszám Henrik (1889-1976) 1908. Munkás Testedző Egyesület Br emlékérem füllel (40mm) T:2
31392.

Ripszám Henrik (1889-1976) 1908. "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem füllel (40mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
~1910. Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért Br díjérem mellszalag nélkül (36mm) T:2 ph.
31393.

Rufpreis:
1 200 HUF
31394.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898 Br plakett (101,30g/70x46,5mm) T:2 / Hungary ~1920. Budapest University Athletics Club 1898 Br plaque (101,30g/70x46,5mm) C:XF HP 5777.
31395.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. "Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898" Br plakett (101,30g/70x46,5mm) T:2 / Hungary ~1920. "Budapest University Athletics Club 1898" Br plaque (101,30g/70x46,5mm) C:XF HP 5777.

Rufpreis:
4 000 HUF
31396.

Rufpreis:
1 200 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes Br sportérem (51mm) T:2 ph.
31397.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Br sportérem (51mm) T:2 ph.

Rufpreis:
1 600 HUF
31398.

Rufpreis:
1 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Magyar Királyi Testnevelési Főiskola 1925 Br emlékérem, hátoldalon BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (80g/61mm) T:1- / Hungary 1925. Royal Hungarian College of Physical Education 1925 Br commemorative medallion, on the back with makers mark BERÁN N. BPEST. Sign.: Lajos Berán (80g/61mm) C:AU
31399.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskola 1925" Br emlékérem, hátoldalon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (80g/61mm) T:1- / Hungary 1925. "Royal Hungarian College of Physical Education 1925" Br commemorative medallion, on the back with makers mark "BERÁN N. BPEST". Sign.: Lajos Berán (80g/61mm) C:AU

Rufpreis:
4 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács ezüstözött Br érem eredeti, sérült dísztokban (60mm) T:2
31400.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF