Gorzó és Társa Bankház sorsjegy reklámlap, forgatható mechanikus réssz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~500021/Gorzo-es-Tarsa-Bankhaz-sorsjegy-reklamlap-forgathato-mechanikus-resszel-kopasnyomokkal-14~II2292622
2292622
13201
384
Advertisement
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Gorzó és Társa Bankház sorsjegy reklámlap, forgatható mechanikus résszel, kopásnyomokkal, 14x9 cm
: ra