Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 296

31119.

Rufpreis:
3 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. Eötvös Loránd-díj Br érem (66-67mm) T:2 Hungary 1973. Loránd Eötvös Award Br medal. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66-67mm) C:XF
31120.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. "Eötvös Loránd-díj" Br érem (66-67mm) T:2 Hungary 1973. "Loránd Eötvös Award" Br medal. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66-67mm) C:XF

Rufpreis:
6 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem Ag emlékérem gravírozva (30,02g/42,5mm) T:1- Adamo MNT12
31121.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem" Ag emlékérem gravírozva (30,02g/42,5mm) T:1- Adamo MNT12

Rufpreis:
6 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére a Magyar Demokrata Fórum (MDF) alpakka emlékérem, sérült műanyag tokban T:BU
31122.

Rufpreis:
800 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Honfoglalás 896-1996 Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,81g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat, kis patina
31123.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,81g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat, kis patina

Rufpreis:
3 000 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Honfoglalás 896-1996 aranyozott Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,92g/0.925/35mm) T:PP
31124.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" aranyozott Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,92g/0.925/35mm) T:PP

Rufpreis:
3 000 HUF
Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés / Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa Br piedfort emlékérem (42,5mm) + 1994. II. Alexij patriarcha magyarországi látogatása aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,PP ujjlenyomatos
31125.

Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés / Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa" Br piedfort emlékérem (42,5mm) + 1994. "II. Alexij patriarcha magyarországi látogatása" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,PP ujjlenyomatos

Rufpreis:
4 000 HUF
Csóka Zsuzsa (1962-) DN Röck István 1775-1850 ezüstözött Br emlékérem (60mm) + DN Ganz Ábrahám 1815-1867 ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:PP ujjlenyomat,felületi karc,patina
31126.

Csóka Zsuzsa (1962-) DN "Röck István 1775-1850" ezüstözött Br emlékérem (60mm) + DN "Ganz Ábrahám 1815-1867" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:PP ujjlenyomat,felületi karc,patina

Rufpreis:
6 000 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) DN Az első független és demokratikus köztársaság elnöke / Nagymágocs - Károlyi-kastély Ag és Br emlékérem pár (33,89g/0.925/42,5mm) T:PP,1
31127.

Csóka Zsuzsanna (1962-) DN "Az első független és demokratikus köztársaság elnöke / Nagymágocs - Károlyi-kastély" Ag és Br emlékérem pár (33,89g/0.925/42,5mm) T:PP,1

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
31128.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1995. Medgyessy Ferenc / 1955 VII 4 - VORREI RINASCERE PER RICOMIN CIAFE kétoldalas, öntött Br emlékérem (89mm) T:2 patina
31129.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1995. "Medgyessy Ferenc / 1955 VII 4 - VORREI RINASCERE PER RICOMIN CIAFE" kétoldalas, öntött Br emlékérem (89mm) T:2 patina

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Csúcs Viktória (1934-) 1973. Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Jászberényi Csoport - Emlék érme Ag emlékérem (25,6g/0.800/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
31130.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Jászberényi Csoport - Emlék érme" Ag emlékérem (25,6g/0.800/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF