Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 296

Bogár Lívia (1957-) 1987. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo KE48
31095.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo KE48

Rufpreis:
1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1988. 125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE (2x) Br és piedfort Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo EG5
31096.

Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE" (2x) Br és piedfort Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo EG5

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
Bognár György (1944-) 1988. Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1988 - MÉE / Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30. jelzett Ag piedfort emlékérem (72,05g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo BP25
31097.

Bognár György (1944-) 1988. "Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1988 - MÉE / Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30." jelzett Ag piedfort emlékérem (72,05g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo BP25

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 aranyozott fém piedfort emlékérem (65mm) T:PP
31098.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém piedfort emlékérem (65mm) T:PP

Rufpreis:
2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1992. Százéves a Kanizsai Sörgyár RT. 1892-1992 / 1892 Kanizsai Sör Br emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1
31099.

Bognár György (1944-) 1992. "Százéves a Kanizsai Sörgyár RT. 1892-1992 / 1892 Kanizsai Sör" Br emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1

Rufpreis:
1 800 HUF
Bognár György (1944-) 1996. Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda Br emlékérem (42,5mm) T:2
31100.

Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:2

Rufpreis:
1 800 HUF
Bognár György (1944-) 1997. István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
31101.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Bognár György (1944-) 1999. A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo.
31102.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Bognár György (1944-) DN Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945 Ag emlékérem dísztokban (31,33g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina
31103.

Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem dísztokban (31,33g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
Bognár György (1944-) DN Budapest nevezetességei - Dohány utcai zsinagóga Ag emlékérem díszdobozban (31,18g/0.999/42,5mm) T:PP
31104.

Bognár György (1944-) DN "Budapest nevezetességei - Dohány utcai zsinagóga" Ag emlékérem díszdobozban (31,18g/0.999/42,5mm) T:PP

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Bognár György (1944-) DN Budai Várpalota Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP felületi karc
31105.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1945. Apor Vilmos győri püspök tErrakotta emlékérem. IN MEMORIAM GULIELMI EPISCOPI JAURIENSIS 1940-45 (78mm) T:2- kopott
31106.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1945. "Apor Vilmos győri püspök" tErrakotta emlékérem. "IN MEMORIAM GULIELMI EPISCOPI JAURIENSIS 1940-45" (78mm) T:2- kopott

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF