11507.
384. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
Kő Pál (1941-2020) - Iskolás lány. Festett akril. Jelzett, kis kopásokkal. m: 41,5 cm / Schoolgirl. Painted acryl. 41,5 cm