11495.
384. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Gyulavári Pál (1949-): Lovak a gémeskútnál. Bronz falitál, jelzett, farostra ragasztva keretben, d:24 cm